BAZA KONTAKTÓW
LEGNICA

Dzięki rejestracji w naszym serwisie, Twoja firma uzyska możliwość zaistnienia w legnickiej Informacji o Produkcji, Handlu i Usługach.

O firmie

Informacji o Legnickim Biznesie, Usługach i Towarach udzielamy Państwu od 1992 r. Początkowo robiliśmy to wyłącznie telefonicznie pod numerem /0-71/ 94-74. Świat się zmienił i obecnie nasza baza firm funkcjonuje wyłącznie w postaci serwisu internetowego.

Od 2001 roku mogą Państwo samodzielnie przeszukiwać nasze zasoby informacyjne. Znajdą tu Państwo, poza danymi teleadresowymi oraz ofertą handlową i usługową warszawskich firm, również najświeższe wiadomości z Regionu.

Bardzo dbamy o merytoryczną zawartość serwisu oraz poprawność danych. Właścicieli firm oraz osoby upoważnione, zachęcamy do aktualizacji danych oraz dodawania nowych wpisów.

Serwis www.informacja.warszawa.pl to również miejsce na reklamę Państwa firmy. Pełna prezentacja firmy dodawana jest do serwisu po wcześniejszym kontakcie z naszym biurem i ustaleniu szczegółów współpracy. Istnieje również możliwość zamieszczania bannerów reklamowych na stronach naszego serwisu informacyjnego. Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem tel. 71 341 48 10 lub mailowo biuro@telvinet.pl

Właścicielem serwisu www.informacja.legnica.pl jest firma Telvinet Sp. z o.o.

Zapraszamy do współpracy oraz korzystania z naszego portalu.

Wrocławiak
Kategorie