BAZA KONTAKTÓW
LEGNICA

Dzięki rejestracji w naszym serwisie, Twoja firma uzyska możliwość zaistnienia w legnickiej Informacji o Produkcji, Handlu i Usługach.

Szkolenia dla biznesu

Czy zastanawiacie się Państwo, po co Wam strona internetowa? A może głowicie się jak dzięki stronie WWW zdobyć większą liczbę klientów? 

Wielu szczęśliwych posiadaczy eleganckich i pomysłowych internetowych serwisów przekonało się już, że samo umieszczenie strony w Internecie, to dopiero połowa sukcesu. Wśród wielu czynników składających się na sukces strony internetowej, niezwykle ważnym jest jej aktualność oraz interaktywność. Systemy zarządzania zawartością witryny internetowej (zwane CMS), pozwalają przekształcić zwykłą stronę w żyjący, zawsze aktualny, interaktywny serwis. Dzięki tym systemom każdy właściciel strony może sam, bez pomocy informatyków i webmasterów, umieszczać na swojej stronie teksty, zdjęcia, formularze pocztowe i wiele innych elementów ułatwiających kontakt z osobami odwiedzającymi stronę. W zależności od potrzeb można udostępnić niektóre podstrony klientom lub kontrahentom usprawniając komunikację z nimi. 
Dzięki dodanemu modułowi TiShop, również zarządzanie własnym sklepem internetowym staje się dziecinnie łatwe. Wprowadzanie nowych produktów, prezentacja ich w galerii zdjęć, to tylko niektóre z możliwości jakie daje TiShop. 
Więcej o łatwym zarządzaniu serwisem internetowym dowiecie się Państwo na bezpłatnym szkoleniu, na które serdecznie zapraszamy.

Czy rozwijając firmę, zastanawialiście się Państwo, jak zredukować koszty połączeń telefonicznych?

My znamy sposób. Coraz więcej rozmów telefonicznych prowadzonych przez biznes realizowana jest przez Internet dzięki technologii VoIP.
Telefonia internetowa VoIP jest technologią sieciową, która umożliwia firmom i osobom prywatnym wykonywanie połączeń telefonicznych zarówno na telefon stacjonarny jak i komórkowy. 
Rozmowa pomiędzy dwoma użytkownikami (np. między oddziałami jednej firmy) posiadającymi odpowiednio skonfigurowany system jest usługą darmową. 
Warunkiem koniecznym do korzystania z tej usługi jest posiadanie stałego dostępu do sieci oraz zaopatrzenie się w odpowiedni sprzęt i oprogramowanie.

Zainteresowanych powyższym tematem zapraszamy na spotkania, podczas których zaprezentujemy możliwości nowoczesnych systemów zarządzania stronami internetowymi - CMS.

Spotkania odbywają się w każdy wtorek w siedzibie Telvinet'u we Wrocławiu, ul. Podwale 62a. Prezentacje prowadzone są w dwóch blokach godzinowych - do wyboru. W celu zarezerwowania dogodnego terminu, prosimy o kontakt.

tel./fax 71 341-48-10 
e-mail: biuro@telvinet.pl

Kategorie