Witelon Music Night

/uploads/42/49/4249927f0fdfabde5e78af99d2fa05a7/thumb-WMN_-_22.01.2013.jpg

Pierwszy koncert z cyklu „Witelon Music Night” w nowym roku odbędzie się 22 stycznia o godzinie 18:00 w Domu Studenta Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy. Wystąpi lubiński zespół „Overcast”, którego muzyka to mieszanka wielu gatunków, poczynając od jazzu przez acid jazz, progress i kończąc na instrumentalu.

W skład zespołu wchodzą: Mariusz Tryniszewski - gitara basowa, prowadzenie, bębny afrykańskie, Krzysztof Gumienny – gitary, Bogusz Stępak - perkusja, przeszkadzajki (perkusjonalia) oraz Konrad Rogiński - konga, instrumenty klawiszowe, piły, flety, didgerideoo, saxofony, kanatio, perkusjonalia.

Muzycy „Overcast” doskonale łączą wszystkie gatunki muzyki lepiąc i formując je w solidną nierozerwalną całość, która zaskakuje odbiorców swoją zagadkowością. Koncerty zespołu „Overcast” są niepowtarzalnym spotkaniem się widza z odmiennym światem muzycznym zaś niebanalne pomysły muzyków pozwalają słuchaczom zagubić się w muzycznym świecie i choć na chwile oderwać się od rzeczywistości.

Wstęp na koncert bezpłatny.

Materiały: Prasowy PWSZ im. Witelona w Legnicy

©TELVINET 2008. All rights reserved.