„Absolwent na współczesnym rynku pracy”

Biuro Karier Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Witelona w Legnicy wraz z Agencją Manpower zapraszają na bezpłatne warsztaty z cyklu „Absolwent na współczesnym rynku pracy”, które odbędą się 16 stycznia br. w godzinach od 9:00 do 13:30.

Tematem przewodnim warsztatów będzie „Rozmowa kwalifikacyjna kluczem do sukcesu”.

Ponadto poruszone zostanę następujące zagadnienia: rodzaje rozmów kwalifikacyjnych, kompetencje twarde i miękkie, Pytania od pracodawcy – jak sobie z nimi radzić, pytania od kandydata – jak je zadać, by rozwiać wątpliwości oraz jak radzić sobie ze stresem podczas rozmowy kwalifikacyjnej.

Warsztaty poprowadzą doświadczone konsultantki w dziedzinie rekrutacji i selekcji Agencji Manpower: Beata Hadrzyńska, Natalia Kawałko, Aleksandra Zubik, Marta Sawicka, Iwona Szatkowska oraz doradca zawodowy Biura Karier PWSZ im. Witelona w Legnicy, Ewa Karlińska.

Zapisy prowadzone są w Biurze Karier PWSZ im. Witelona w Legnicy, mieszczącego się budynku C. pok. nr 103a, w godzinach od 8.00 do 15.00 lub pod numerami tel. 723 21 45, 723 21 46. Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje: na stronie www.bk.pwsz.legnica.edu.pl

Materiały: PWSZ im. Witelona w Legnicy

©TELVINET 2008. All rights reserved.