12 kwietnia Dniem Otwartych Drzwi w PWSZ

/uploads/ed/fd/edfdc518aa99d92aa0c12949f519d640/thumb-Dzien_Otwarty_PWSZ_im_Witelona_w_Legnicy_2013.jpg

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi. Tym razem kandydaci na studia w naszej Uczelni będą mogli ją odwiedzić 12 kwietnia bieżącego roku. Tegoroczni maturzyści zapoznają się z ofertą edukacyjną na rok akademicki 2013/2014 w godzinach od 9 do 15.

 

W czasie trwania Dnia Otwartych Drzwi 2013 udostępniane będą ulotki o zasadach rekrutacji na studia I-ego i II-ego stopnia, studia podyplomowe, kursy i szkolenia oraz wydawnictwa uczelniane. Będzie można także otrzymać informatory dla kandydatów na studia na rok akademicki 2013/2014.

 

O godzinie 9:30 w sali konferencyjnej E1 odbędzie się prezentacja kierunku Filologia germańska natomiast o godzinie 10:00 pokazowa lekcja języka japońskiego, którą poprowadzi rodowita Japonka Ryoko Okamoto.

 

Odwiedzający w tym dniu Uczelnię kandydaci na studia będą mogli zwiedzić również kampus, po którym będą ich oprowadzać studenci.

W ramach „wycieczki po kampusie” przyszli studenci będą mogli zobaczyć sale audiowizualne w budynku A, siłownię, salę do fitness, kawiarenkę studencką, sale informatyczne, oraz czytelnię internetową na IV piętrze. Potem przejdą do budynku C, gdzie odwiedzą bibliotekę uczelnianą oraz czytelnie naukową i komputerową, księgarnię, pracownie chemiczne, informatyczne, fizyczne oraz materiałoznawstwa, a także kawiarnię studencką „Cool Bar”.

 

Większe zorganizowane grupy pod opieką nauczyciela, które będą chciały zwiedzić Uczelnię prosimy o kontakt pod numerem telefonu 76 723 23 43 lub pisząc na adres e-mail: kulonp@pwsz.legnica.edu.pl

 

Materiały: PWSZ im. Witelona w Legnicy

©TELVINET 2008. All rights reserved.